Osiek - sąd pracy i ubezpieczeń społecznych

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z obszaru gminy Osiek (woj. kujawsko-pomorskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy w Toruniu, Sąd Okręgowy w Toruniu i Sąd Apelacyjny w Gdańsku.

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z obszaru gminy Osiek (woj. małopolskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy w Chrzanowie, Sąd Okręgowy w Krakowie i Sąd Apelacyjny w Krakowie.

Sprawy z zakresu prawa pracy z obszaru gminy Osiek (woj. pomorskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy w Malborku, Sąd Okręgowy w Gdańsku i Sąd Apelacyjny w Gdańsku.

Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych z obszaru gminy Osiek (woj. pomorskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku, Sąd Okręgowy w Gdańsku i Sąd Apelacyjny w Gdańsku.

Sprawy z zakresu prawa pracy z obszaru gminy Osiek (woj. świętokrzyskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy w Sandomierzu, Sąd Okręgowy w Kielcach i Sąd Apelacyjny w Krakowie.

Sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych z obszaru gminy Osiek (woj. świętokrzyskie) rozpoznają: Sąd Rejonowy w Kielcach, Sąd Okręgowy w Kielcach i Sąd Apelacyjny w Krakowie.

Pozostałe gminy

Jeśli poszukujecie Państwo informacji o sądach pracy i ubezpieczeń społecznych właściwych dla innych gmin, wystarczy skorzystać z poniższej wyszukiwarki.