Adwokat - kancelaria w Warszawie

Witam w mojej kancelarii! Problem prawny? Porada prawna? Jestem adwokatem, nie trzeba szukać dalej. Proszę o mail z dokładnym opisem sprawy i sprecyzowaniem oczekiwań, a także skanami zgromadzonych dokumentów (optymalnie w jedynym pliku pdf). Pomagam osobom trafiającym do mnie nie tylko ze stolicy, ale z całej Polski.

Pozew, apelacja, skarga kasacyjna - to tylko niektóre pisma procesowe, które sporządzam. Adwokaci upoważnieni są do udzielania pomocy prawnej - w tym porad. Nie ma żadnych ograniczeń co do ich zakresu. Prawo administracyjne, prawo pracy, prawo karne, prawo rodzinne, prawo budowlane, prawo lokalowe, prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo gospodarcze to tylko niektóre dziedziny, w których można zasięgać adwokackiej porady. Jeśli macie Państwo pytania, zachęcam do ich przesłania.

Adwokat reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych i sądowoadministracyjnych. Do tych pierwszych zaliczają się sprawy spadkowe, rodzinne (np. rozwodowe), lokalowe, dotyczące ubezpieczenia czy odszkodowania (np. sprawy komunikacyjne) itp. Również w sprawach administracyjnych i sądowoadministracyjnych do adwokata należy zastępstwo procesowe. W sprawach karnych adwokat może stawać jako obrońca, ale i być pełnomocnikiem pokrzywdzonego czy innych uczestników postępowania.

adwokat Paweł Wrześniewski